10 Temmuz Çarşamba günü çıkan yangından zarar gören Ulukapı Camimizde boya, tadilat ve tamirat çalışmaları başladı.
26.07.2024
10 Temmuz Çarşamba günü Ulukapı Mahallesi Camiinde çıkan yangından zarar gören Ulukapı Camimizde boya, tadilat ve tamirat çalışmaları başladı.
İlçe Müftümüz Abdullah Eroğlu Sevinç Mahallesinde yapımı devam eden Cami İnşaatımızda incelemelerde bulundu.
YAZ KUR'AN KURSLARIMIZDA TEKNOLOJİ VE TÜTÜN BAĞIMLILIĞI SEMİNERLERİ DEVAM EDİYOR
Müftülüğümüz uzman vaizi ve aynı zamanda bağımlılıkla mücadele koordinatörü İbrahim Durmaz tarafından Yaz Kur'an Kurslarımızda Teknoloji ve Tütün bağımlılığı ile mücadele seminerleri devam etmektedir.
YAZ KUR'AN KURSU SEMİNERLERİ
Müftülüğümüz Uzman Vaizi İbrahim Durmaz tarafından Yaz Kur'an Kur'an Kursu öğrencilerimize "Teknoloji ve Tütün bağımlılığı"konulu Seminerler verilmeye devam ediyor.
Muharrem Ayı ve Aşure günü vesilesiyle Cuma Namazı çıkışında Camilerimizde hayırseverlerimizin desteğiyle Halkımıza Aşure ikram edildi.
Muharrem Ayı ve Aşure günü vesilesiyle Cuma Namazı çıkışında Külliye Cami , Çağlayan Cami, Biniciler Cami ve Emek Camilerimizde hayırseverlerimizin desteğiyle Halkımıza Aşure ikram edildi.
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.