FİDAN DİKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
23.11.2023
Gelecek nesillerimiz için yurdumuzu daha sağlıklı ve yaşanabilir kılmak amacı ile, " Milli Ağaçlandırma Günü " etkinliği kapsamında “Türkiye Yüzyılı'na Nefes” sloganıyla; İlçemizde fidan dikimi gerçekleştirildi.
Deprem Bölgesinde
13.02.2023
İlçe Müftümüz ve persenelimiz insani yardım ve manevi destek hizmetlerinde bulunmak üzere Hatay Kırıkhan bölgesine hareket etti.
Mevlid-i Nebi Konferansı
06.10.2022
"Mevlid-i Nebi Haftası ile Camiler ve Din Görevlileri Haftası" etkinlikleri kapsamında İlçe Vaizi Fatih SAMANCI tarafından "Hz. Muhammed (sas) ve Mabetten İnsanlığa Davet" konulu konferans verildi.
Ahilik Haftası Ziyaretleri
04.10.2022
İlçe Müftüsü Remzi ERTAŞ ve beraberindeki görevliler, İbradı Merkez ve Ormana Mahallelesindeki esnafların Ahilik Haftasını kutlayarak ziyaretlerde esnafa Başkanlık yayınlarından kitaplar hediye etti.
3 Aralık Dünya Engelliler Günü
06.12.2021
İbradı İlçe Müftülüğü olarak "Engelsiz İbradı" projemiz kapsamında " Elektirikli Hasta Yatağı, baston, Tekerli Sandalye, Yürütec, hasta yemek masası vb medikal malzeme ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz.
Vaaz ve İrşat Programları
Hac ve Umre Hizmetleri
Tanıtım
Hutbeler
Dokümanlar
Nikah İşlemleri
Münhal Kadrolar
Andolsun ki vaktiyle Lokmân'a şu hikmeti vermiştik: "Allah'a şükret, O'na şükreden kendi iyiliği için şükretmiş olur; nankörlük eden de bilmelidir ki Allah'ın hiçbir şeye ihtiyacı yoktur, O her türlü övgüye lâyıktır.
((Lokmân, 31/12))
Resûlüllah (s.a.s.) torunu Hasan için akîka kurbanı olarak bir koyun kesti ve kızına şöyle dedi: "Fâtıma! Onun başını tıraş et ve saçının ağırlığı kadar gümüşü sadaka olarak ver."
((Tirmizî, "Edâhî", 20))
Allah'ım! Beni hak yolda sabit kıl. Ahirette hayır terazimi ağır eyle.