Müftü Yalçınkaya, Ahmet Hamdi Akseki Kur’an Kursu'nda
İl Müftüsü Nazif Fethi Yalçınkaya beraberinde Muratpaşa İlçe Müftüsü İshak Göksel ile birlikte 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebetiyle Muratpaşa Ahmet Hamdi Akseki Kur’an Kursu ve Gençlik Merkezini ziyaret etti.
Ziyarette 4-6 yaş grubu öğrencilerle yakından ilgilenen Müftü Yalçınkaya, bir süre oyun odasında çocuklarla yakından ilgilendi.