T.C. Cumhurbaşkanlığı
Diyanet İşleri Başkanlığı

Alanya Müftülüğü

22.04.2021

ŞİFA AYI RAMAZAN’DA GENÇLERLE ÇEVRİMİÇİ BULUŞMAYA DEVAM EDİYORUZ

Alanya Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü tarafından gençlerimize milli ve manevi değerleri kazandırmak, kişisel gelişimlerine katkı sağlamak ve sahih dini bilgi ile buluşmalarına, böylece Kur'ân ve sünnet eksenli bilgi, birikim ve ahlaki kazanımlar elde etmelerine yardımcı olmak amacıyla İlçemizdeki lise ve ortaokul düzeyindeki öğrencilere yönelik gerçekleştirmiş olduğu etkinlikler devam ediyor.

Bu kapsamda 22 Nisan 2021 Perşembe günü saat 21:30’da Alanya Müftüsü Dr. İhsan İLHAN ve Alanya Milli Eğitim Müdürü Yusuf YILMAZ’ın katılımıyla Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi öğrencileriyle çevrimiçi söyleşi gerçekleştirilecek.

Program kapsamında öğrencilerle sohbet edilip, merak ettikleri sorulara Kur’an-ı Kerim ve sünnet eksenli cevaplar verilecek. Sorulan sorulara doğru yanıt veren öğrencilere ise kitap hediye edilecek.

Bir ‎2 kişi, ayakta duran insanlar ve ‎şunu diyen bir yazı '‎SUKRO KAPTANOGLU Kp ANLEN خ PANA ISST 1997 さ ALANA DİYANET DG CETANM Alanya Alanya Milli Mahmutlar Şükrü Alanya Müftülüğü Müftülüğü Eğitim Müdürlüğü Kaptanoğlu Lisesi Gençlik Koordinatörlüğü "3 SORU SİZDEN 3 SORU BİZDEN" Mahmutlar Şükrü Kaptanoğlu Anadolu Lisesi Öğrencileriyle Çevrimiçi Buluşuyoruz! zoom Yusuf YILMAZ Alanya Milli Eğitim Müdürü 22 Nisan 2021 Perşembe Dr. İhsan İLHAN Alanya Müftüsü sifaa ayı Ramazan 21:30 sifaayı Ramazan /AlanyaMüftülüğü‎'‎‎ görseli olabilir