Başlangıç Tarihi :
Bitiş Tarihi :
    
    
Akseki ilçe Müftülüğü 24 Kasım öğretmenler günü münasebetiyle program düzenledi. Programda öbür dünyaya irtihal eden öğretmenlerimizin ruhlarına ithafen Mevlid-i Şerif okundu.
Detay
    
Akseki ailçe Müftülüğü, Emine-Ahmet Büküşoğlu Ortaokulunu ziyaret etti. Ziyarete İlçe Müftümüz İsmail TARAKLI, İlçe Vaizimiz Enes SAYAR , İlçe Vaizemiz Mukaddes GÜREL ve Akseki Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü katıldı.
Detay
    
Akseki İlçe Müftümüz Sayın İsmail TARAKLI ,İlçe Vaizi Enes SAYAR, İlçe Vaizesi Mukaddes GÜREL ve Akseki Müftülüğü Gençlik koordinatörlüğü Esnaf ziyaretinde bulundu. Müftümüz Esnaflara “Helal Kazanç” niyazında bulundu ve Diyanet Dergisi hediye etti.
Detay
    
Akseki İlçe Müftüsü Sayın İsmail TARAKLI ve beraberindeki Din Görevlileri, Akseki Yeğen Mehmet Paşa İlçe Halk Kütüphanesi Kütüphanecisi olarak atanan Sayın Saadet OGAN’a hoşgeldin ziyaretinde bulundu.
Detay
    
Akseki İlçe Müftülüğü personeli; Antalya İl Müftülüğü ve Antalya Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü işbirliği ile oluşturulanı DİGEP (Din Görevlileri Kurumsal Kapasite Geliştirme Projesi) Eğitim Seminerine katılım sağladı.
Detay